Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů, nominace, výsledky

Termíny utkání si můžete zkontrolovat i na této adrese.

Všeobecně počítejme s odjezdem 75 minut před začátkem zápasu venku a se srazem 45 minut před domácím utkáním.

Soupisky najdete na této stránce.

 

Jaro 2019

datum čas zápas sraz výsledek
so 6.4. 10:00 přátelsky v Opavě  9:30 na místě 13:11
so 13.4. 9:00 Juventus - Bruntál "B"  8:15 ODLOŽENO
so 13.4.. 9:00 Bruntál "A" - Bruntál "C" 8:15 ODLOŽENO
čt 18.4. 17:00 doma s Opavou - oba týmy 16:15  
pá 19.4. 9:30 Bruntál "B" - Vrbno 8:45 21:0
ne 21.4. 10:00 Bruntál "C" - Juventus 9:15 13:18
út 23.4 17:00 Bruntál "A" - Bruntál "C" 16:15 29:1
so 27.4. 9:00 Vrbno - Bruntál "C  8:00 3:6
ne 28.4. 10:00 Rýmařov- Bruntál "B" 9:00 17:4
30.4. 17:00 Bruntál "C" - Bruntál "B" 16:30 5:26
st 1.5. 10:00 přátelák v Opavě - dva týmy 8:45 béčko 24:18
čt 2.5. 16:30 Juventus - Bruntál "B"  16:00 1:24
so 4.5   turnaj Frýdek-Místek - oba týmy  

4. a 14. místo

ne 5.5.   VOLNO    
ne 12.5. 9:00 Bruntál "B"- Krnov 8:15 13:5
ne 12.5.. 10:00 Rýmařov - Bruntál "C" 9:00 3:3
čt 16.5. 16:30 Krnov - Bruntál "C" 15:45 13:6
so 18.5. 10:00 doma s Opavou - oba týmy 9:15 ZRUŠENO
so 25.5. 10:00 doma s Opavou - oba týmy 9:15 bílí 25:15
ne 26.5. 9:00 Bruntál "B" - H. Benešov 8:15 18:6
čt 30.5. 16:30 Břidličná - Bruntál "B" 15:45 6:11
so 1.6.. 10:00 H. Benešov - Bruntál "C" 9:15 6:12
ne 9.6. 9:00 Bruntál "B" - Bruntál "A" 8:15 1:15
ne 9.6. 10:00 Bruntál "C" - Břidličná 9:15 5:7
so 15.6.   turnaj v Uničově - oba týmy   3. místo bílí 10. místo červení
so 29.6.   turnaj v Uničově - ročník 2012    

 

datum zápas výsledek góly
6.4 Opava - Bruntál bílí 13:11 Zbořil 3x, Lukeš 2x, Seidler 2x, Michna, Uhlíř, Vlachová, Žákovský
18.4. Bruntál bílí - Opava 18:7 Michna 4x, Zbořil 4x, Žákovský 3x, Seidler 2x, Lukeš. Vlachová, Kratěna, Stolarczyk, Uhlíř
19.4. Bruntál "B" - Vrbno 21:0 Lukeš 4x, Uhlíř 4x, Michna 3x, Zbořil 3x, Žákovský 3x, Seidler 2x, Vlachová, Stolarczyk
21.4. Bruntál "C" - Juventus 13:18 Žákovský 5x, Marko 3x, Uhlíř 2x, Chlubný 2x, Blažek 
23.4. Bruntál "A" - Bruntál "C" 29:1 Marko
27.4. Vrbno - Bruntál "C" 3:6 Brňák V, 2x, Brňák L, Blažek, Škultéty, Chlubný
28.4. Rýmařov - Bruntál "B" 17:4 Seidler 2x, Michna, Vlachová
30.5. Bruntál "C" - Bruntál "B" 5:26 Clubný 2x, Brňák L., Blažek, Škultéty - Michna 6x, Seidler 4x, Lukeš 4x, Uhlíř 3x, Vlachová 3x, Kratěna 2x, Zbořil 2x, Stolarczyk 2x
1.5. Opava - Bruntál "B" 24:18 Vlachová 4x, Žákovský 4x, Zbořil 3x, Michna 2x, Uhlíř, Marko, Kratěna, Seidler, Stolarczyk
2.5. Juventus - Bruntál "B" 1:24 Zbořil 4x, Michna 4x, Lukeš 3x, Kratěna 3x, Stolarczyk 3x, Uhlíř 3x, Žákovský 2x, Vlachová, Seidler
4.5. turnaj ve Frýdku 4. a 14. místo Seidler 12x, Marko 5x, Michna 5x, Žákovský 3x, Vlachová 3x, Kratěna 3x, Brňák L. 3x, Stolarczyk 3x, Chlubný 3x, Lukeš 2x, Zbořil 2x, Brňák V. 2x, Uhlíř
12.5. Bruntál "B" - Krnov 13:5 Michna 5x, Seidler 3x, Lukeš 2x, Kratěna, Vlachová, Uhlíř
12.5. Rýmařov - Bruntál "C" 3:3 Brňák L. 2x, Chlubný
16.5. Krnov - Bruntál "C" 13:6 Chlubný 3x, Brňák 2x, Škultéty
25.5. Bruntál "B" - Opava 25:15 Michna 5x, Seidler 5x, Lukeš 4x, Zbořil 4x, Žákovský 2x, Uhlíř 2x, Kratěna, Vlachová, Marko
26.5. Bruntál "B" - H. Benešov 18:6 Michna 4x, Lukeš 3x, Kratěna 3x, Žákovský 2x, Seidler 2x, Zbořlil 2x, Vlachová 1x, Stolarczyk 1x
30.5. Břidličná - Bruntál "B" 6:11 Michna 5x, Žákovský 3x, Uhlíř, Vlachová, Stolarczyk
1.6. H. Benešov - Bruntál "C" 6:12 Blažek 2x, Brňák L. 2x, Brňák V. 2x, Škultéty 2x, Marko 2x, Chlubný, Petr
9.6. Bruntál "B" - Bruntál "A" 1:15 Zbořil
9.6. Bruntál "C" - Břidličná 5:7 Blažek, Chlubný, Marko, Petr, Brňák L. 
15.6. turnaj v Uničově 3. a 10. místo Chlubný 8x, Valouch 5x, Kratěna 5x, Lukeš 4x, Vlachová 3x, Žákovský 2x, Marko 2x, Michna 2x, Blažek, Zbořil, Seidler

 

Podzim 2018:

 

datum čas zápas sraz výsledek
so 25.8. 9:00 Juventus - Bruntál "C  8:15 16:0
ne 2.9. 9:00 Bruntál "B" - Rýmařov 8:15 2:10
ne 2.9. 10:15 Bruntál "C - Vrbno 9:30 11:8
čt 6.9. 17:00 Vrbno - Bruntál "B" 15:45 2:28
ne 9.9. 10:00 Bruntál "B" - Bruntál "C  9:15 14:2
čt 13.9. 16:30 Krnov - Bruntál "B" 15:30 11:11
ne 16.9. 10:15 Bruntál "C  - Rýmařov 9:30 1:19
ne 23.9. 9:00 Bruntál "B"- Šumperk 8:15 8:4
ne 23.9. 10:15 Bruntál "C  - Krnov 9:30 4:14
so 29.9. 10:15 H. Benešov - Bruntál "B" 9:15 4:18
so 29.9. 9:00 Bruntál "C - Břidličná 8:15 6:8
ne 7.10. 9:00 Bruntál "B"- Juventus 8:15 3:13
ne 7.10. 10:15 Bruntál "C - Bruntál "A" 9:30 0:21
čt 11.10. 16:00 Břidličná - Bruntál "C  15:15 22:4
so 13.10. 9:00 Bruntál "A" - Bruntál "B" 8:15 27:2
ne 21.10. 9:00  Bruntál "B" - Břidličná 8:15 2:12
ne 21.10. 10:15 Bruntál "C  - H. Benešov 9:30 4:16

 

 

 

 

datum zápas výsledek góly
so 25.8. Juventus - Bruntál "C  16:0 --
ne 2.9. Bruntál "B" - Rýmařov 2:10 Michna, Seidler
ne 2.9. Bruntál "C - Vrbno 11:8 Blažek 4x, Žákovský 4x, Chlubný 2x, Škultéty
čt 6.9. Vrbno - Bruntál "B" 2:28 Kratěna 9x, Michna 5x, Žákovský 4x, Lukeš 3x, Vlachová 3x, Seidler 2x,, Stolarczyk, Uhlíř
ne 9.9. Bruntál "B" - Bruntál "C  14:2 Michna 3x, Uhlíř 3x, Seidler 2x, Lukeš 2x, Žákovský, Kratěna, Stolarczyk, Kuna - Zbořil, Škultéty
čt 13.9. Krnov - Bruntál "B" 11:11 Stolarczyk 4x, Kratěna 4x, Michna 2x, Žákovský.
ne 16.9. Bruntál "C  - Rýmařov 1:19 Zbořil
ne 23.9. Bruntál "B"- Šumperk 8:4 Lukeš 2x, Michna 2x, Vlachová 2x, Seidler, Žákovský
ne 23.9. Bruntál "C  - Krnov 4:14 Blažek 2x, Chlubný 2x
so 29.9. H. Benešov - Bruntál "B" 4:18 Michna 4x, Lukeš 3x, Kuna 3x, Kratěna 2x, Uhlíř 2x,  Stolarczyk, Vlachová, Žákovský + 1x soupeř vlastní
so 29.9. Bruntál "C" - Břidličná 6:8 Blažek 3x, Zbořil 2x, Chlubný
ne 7.10. Bruntál "B"- Juventus 3:13 Lukeš, Kratěna, Seidler
ne 7.10. Bruntál "C - Bruntál "A" 0:21 -
čt 11.10. Břidličná - Bruntál "C  22:4 Chlubný 3x, Brňák V.
so 13.10. Bruntál "A" - Bruntál "B" 27:2 Vlachová, Kuna
ne 21.10.  Bruntál "B" - Břidličná 2:12 Uhlíř 2x
ne 21.10. Bruntál "C  - H. Benešov 4:16 Zbořil 2x, Blažek, Chlubný

 

Střelci na podzim:

Kratěna 22
Michna 19
Žákovský 14
Lukeš 13
Blažek 12
Uhlíř 11
Chlubný 9
Seidler 9
Stolarczyk 8
Vlachová 8
Zbořil 6
Kuna 4
Škultéty 2
Brňák V. 1